6 míst, kde se můžeš seznámit

Když mě napadla tato myšlenka, sepsat pro vás tipy na místa, kde se můžete seznámit se spřízněným partnerem, tak jsem si uvědomila, že od doby, co jsem vyšla ze školy a začala pracovat, tak jsem se seznámila nejčastěji přes internetovou seznamku.. Proč? Dozvíš se v článku a také nalezneš další tipy, kde se seznámit, pokud jsi single.

digital-art-420830_1280

Seznámení s 1. partnerem

Se svým úplně prvním partnerem jsem se seznámila už na základce. Byl o pár tříd starší, a tak nějak jsem k němu vzhlížela :) Mně bylo 14, jemu 16. Paradoxně jsem ho zezačátku z nějakého nezištného důvodu nemohla vystát. On si ale nedal pokoj, dokud mě neuhnal :) No, a tak jsme spolu prožili skvělých 3,5 roku vztahu. Moc jsme zažili, strávili spolu dost času. Ráda na tyto časy vzpomínám.

S druhým partnerem jsem se seznámila také ve škole, na střední. Studovala jsem „obchodku“ a když jsem byla ve třeťáku, on nastoupil do prváku, a byl to brácha mého spolužáka. Hned jsme si padli do oka. Vztah trval 4 roky a Tomáš mě měl fakt rád.

S třetím partnerem jsme se našli na seznamce Jiskření. Na prvním rande, kdy jsme šli na kafe, jsem hned věděla, že to je ten pravý! Říkám mu také osudový, protože to je ten, který vás hodně učí. A já jsem se toho tolik v našem vztahu naučila, za což jsem vděčná.

Ostatně každý vztah, co jsem měla, mě někam posunul. Takže díky za ně! Ti muži zůstanou navždy v mém srdci (měli mě fakt rádi/to je to nejkrásnější), změnili mi živo a také díky nim jsem tam, kde jsem teď. :)

Každý partner, který nám přijde do cesty je ten pravý!

Když jsem se začala zajímat o osobní rozvoj, tak jsem si říkala:“Kéž by existovala nějaká seznamka, kde by byli lidé, co se zajímají o vlastní růst“.

Tenkrát jsem ji nenašla, a tak jsem ji založila. Pro vás! Ty z vás, kteří jste ve svém životě přišli na to, že pokud si přejete harmonické vztahy, tak je třeba nejprve dostat do té harmonie sami sebe. Přišli jste na to, že všechno se odráží od nás samotných. A právě pro vás jsem tuto uzavřenou skupinu vytvořila. Za to jsem moc vděčná. 

Ale šup k tipům, kde se můžete seznámit?

1* Zájmový „kroužek“

To je místo, kde se sdružují lidé stejných zájmů.

Můžete být milovníky umění, tak rádi jezdíte na různé výstavy. Nebo máte rádi osobní rozvoj, tak se vydáte na seminář osobního růstu. Jste zainteresováni do určitého hudebního stylu – navštěvujete proto určité kluby/plesy/koncerty. Nebo jste milovníkem psů, tak můžete navštívit akci s pejsky a narazit tak na člověka, který má také rád psy.

Tady všude můžete potkat svou spřízněnou duši, která bude mít očividně stejný zájem, jinak byste se na podobné akci nepotkali. Není nic horšího než když vy jste vášnivá tanečnice a váš partner nemůže taneční parket vidět ani z rychlíku. (smích)

band-691224_1920

2* Internetová seznamka

Vidím v tom velké kouzlo, protože se zde můžete seznámit se zajímavou polovičkou, kterou byste ve vašem městě neměli možnost potkat.

Jen zde je třeba mít trochu odhad na člověka, který vám píše. Kdo jste empatičtí, tak jistě vycítíte, o jaký typ člověka jde.. V tom vidím jistou nevýhodu „klasických“ seznamek, protože sdružují všechny druhy lidí a je třeba, abyste měli trochu odhad, kdo vám zrovna píše.

Seznamka mi vždy vyhovovala hlavně z časových důvodů. Jezdila jsem z práce do práce, a tak jsem neměla moc možností k seznámení. Proto mi přijde právě seznamka jako fajn způsob. A kor taková, kde se můžete ještě vzdělávat v oblasti vztahů (protože nás to ve škole neučili).

3* Smart-dating

To jsou organizované akce, kde si sednete na pět minut proti danému (single) člověku a odpovídáte si vzájemně na různé otázky. Po vypršených pěti minutách si k vám sedne někdo jiný..

Zajímavý druh seznámení, ale nevím, zda je to pro takové ty ne tak extrovertní typy jako jsem já :) Kdy chcete druhého lépe poznat, než se mu otevřete.

4* Kamarádi

Zrovna nedávno se mé kamarádce, která se rozvedla se svým manželem po několikaletém manželství, se stala zajímavá věc! Když po pár měsících rozvod rozdýchala, tak jí její kamarádka řekla, že by jí ráda představila zajímavému muži, a že by si dle jejího názoru rozuměli. On vdovec. Daná žena kamarádku vybrala ze čtyřech žen, které byly nezadané, ale vybrala si zrovna mou kamarádku. Dnes je šťastná, protože to je muž, se kterým se hodně sblížili. 

Takže nikdy nevíte, s kým vás seznámí vaši kamarádi :) (kuplíři – smích)

5* Večírek/jiná akce

Nikdy nevíte, kdy se s někým můžete seznámit na firemním večírku nebo na grilovačce u přátel.. Proto, pokud jste single, dostanete pozvánku na nějakou hromadnější akci, tak jděte – nikdy nevíte, koho zajímavého tam poznáte :)

wine-1951413_1920

6* Facebook

Facebook je místo, kde působí hodně lidí. Nevím, zda dnes existuje člověk, který by neměl Facebook, ale asi jo :) (pro mě, jakožto člověka na Facebooku dost činého, je to hodně nepochopitelná věc :D

Takže i zde můžete objevit zajímavého člověka. Třeba muže, kterého má v přátelích vaše kamarádka, které se můžete zeptat, o koho jde a dát se s ním do řeči. Proč ne?

Tato místa vnímám jako ta nejdůležitější místa, které jsem s vámi chtěla posdílet. Věřím, že vás článek obohatil.

Budu ráda, když mi napíšete do komentáře, kde jste se seznámili vy?

Těším se na inspiraci!

Přeji krásné, láskyplné dny, plné čerstvého jarního vzduchu :)

Romi

 

 

 

 

 

 

Romča Sedláčková
Dělá mi radost, když jsou lidé kolem mě šťastní ve svých partnerských vztazích, proto druhým pomáhám přitáhnout i do jejich života spřízněnou duši. Můj celý příběh najdeš tady >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Vyplň formulář níže a můžeš se těšit na pravidelnou porci inspirace, rad a tipů z oblasti vztahů a seznamování s přesahem do osobního rozvoje a také získáš e-book 10 tipů Jak najít vysněného partnera.

  bez-pozadí---10-tipů

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Romana Sedláčková, Košťálkova 1356/11, Beroun, IČ: 76537994) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti vztahů a seznamování  s přesahem do osobního rozvoje.

  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky