Chceš najít spřízněného partnera?

 • Člověka, se kterým budeš na stejné vlně?
 • Člověka, se kterým budeš moci propojit svůj život a sdílet společně radosti, ale i starosti?
 • Člověka, kterému se budeš moci s čímkoliv svěřit?
 • Člověka, se kterým si rozumíš tak nějak beze slov?
 • Člověka, se kterým bude Tvůj život pestřejší?
 • Člověka, se kterým se rád/a podělíš o svobodu v životě?
 • Člověka, který se chce dále v životě rozvíjet?
 • Člověka, se kterým se budeš cítit přirozeně a svá/svůj?
 • Člověka, který Tě podpoří v důležitých meznících Tvého života?
 • Člověka, o kterého se můžeš „opřít“?
 • valentine-636034_1920

Síla myšlenky je mocná

Naprosto Ti rozumím. Takového člověka jsem hledala snad celý život. :) A hurá! Existuje! I pro Tebe. Fakt, že úžasní muži jsou buď zadaní nebo vymřeli je obrovský mýtus!

Cestou životem jsem si uvědomila, že pokud chci objevit člověka, který bude žít šťavnatý život a já s ním, tak se nejprve budu muset tak nějak vnitřně změnit, abych ho mohla potkat. Došlo mi, že partneři, které v životě potkávám jsou odrazem mě samotné, a pokud se mi ve vztazích nedaří, tak to není vždycky jen chyba druhého, ale také moje.

Umíš dávat nebo jen bereš?

Chtělo to dost odvahy, abych zahloubala sama do sebe. Přestala jsem svalovat vinu na druhé, ale začala se zabývat hlavně sama sebou, protože pokud chci vidět ZMĚNU ve svém životě, je zaprvé třeba něco ZMĚNIT na sobě.

To to trvalo než mi to došlo a přestala jsem ukazovat prstem na druhého.

Ve svém životě jsem došla k závěru, že je fajn si SPRÁVNĚ PŘÁT, koho bychom chtěli mít po svém boku – jak jsem taky popsala v tomto ebooku, ale stejně tak důležité je udělat důležité kroky k tomu dát Vesmíru jednoznačně najevo, že to myslíte vážně.

Jaké kroky mám na mysli, se dozvíte, když budete pokračovat ve čtení článku :)

Závislosti nejsou zdravé

Čím déle jsem se této problematice snažila přijít na kloub, tím více se mi potvrzovalo, že pokud chci mít fajn vztah, je třeba, abych odložila svou závislost na něm. A že jsem byla prvotřídní závislák na vztazích!

Přišel vztah a já do něj dávala maximum, až pro mě okolní svět přestal existovat. Ztrácela jsem postupně samu sebe. Nevěnovala jsem se svým zájmům, visela na partnerovi a ten, když neudělal to, co jsem očekávala, tak byl oheň na střeše.. Dnes to konečně vidím jasně, jakých chyb jsem se dopouštěla, a proto je chci taky předávat dál a druhým usnadnit cestu k tomu žít zdravé a šťastné vztahy.

Uvědomila jsem si, že je třeba, abych nejprve já sama (sama za sebe) byla ve svém životě šťastná, a teprve pak do mého života může vstoupit člověk, který mě obohatí. Už jen tím, že on také nebude závislým na mě a vzájemně si dáme svobodu, toleranci a respekt. Význam těchto slov mi byl dříve hodně cizí.. To se přiznám.

A když si dáváme vzájemnou svobodu, i podporu, tak že je to to nejvíc, co jsem si v životě mohla přát. Vím, o čem mluvím, protože to teď žiji a je to úžasné!

Proto jsem se také rozhodla k založení tohoto webu, abych vás mohla provést všemi úskalími se kterými jsem si ve svých vztazích sama prošla a dovedla vás ke zdravým vztahům, ze kterých se budete radovat a budete vděční sami sobě, že jste se na tu cestu k uzdravení sebe sama, vydali :) Protože od vás samotných to začíná.

Rezignuješ na vztahy?

Byly doby, kdy jsem rezignovala na vztahy a říkala jsem si, že vlastně nikoho vedle sebe nepotřebuji. Časem jsem zjistila, že sice nikoho nepotřebuji, ale že zkrátka CHCI A PŘEJI SI.

Když zkrátka tak nějak cítíte, že s tím správným parťákem je to daleko zábavnější, žhavější, zdravější a že díky vztahu s ním daleko rychleji rostete, tak do toho prostě skočíte oběma nohama a nedíváte do budoucnosti (jako jsem to v minulosti dost často dělala). Užíváte si TEĎ A TADY! Protože nikdy nemůžete vědět, zda to bude tak napořád.

Kolik dáš, tolik se Ti vrátí.

Jste vděční a otevřeni lásce. Vždy, když dáte 50%, vrátí se vám ze strany partnera 50%. Pokud chcete 100%, co je třeba udělat? 100% také dávat. A dávat dříve než očekáváte, co dostanete. To je zásadní pravda, která funguje.

children-74077_1920

Seznamovačka v supermarketu?

Patřím mezi ten typ lidí, kteří si ani v tom nejkrásnějším snu nedokáži představit oslovit cizího muže v supermarketu. Od malička jsem byla tak trochu „stydlivka“. Dokonce jsem v mládí takovou přezdívku dostala (smích). Teď už je to lepší – pracuji na tom, ale stejně z takové zkušenosti mám velký respekt. Jít ven se záměrem, že se jdu seznamovat, to mi prostě nefunguje. Mám pocit, že je to na mě hnedka poznat :) a každý to prokoukne!

A když už jsem se s nějakým chlapem zapovídala, byl příjemný a dokázala bych si s ním představit vztah, tak jsem záhy zjistila, že je zadaný :D a naděje byly ty tam!

Také si to dost dobře nedovedu představit z důvodu otázky času, protože dost často někam cestuji, tvořím hodnoty, běhám s pejskama. Zkrátka se věnuji tomu, co mě baví a chodit ven tak nějak  „lovit“ k mé osobě nějak nepasuje. :))

Ostatně, když zavzpomínám do minulosti, tak jsem byla častěji lovena než ta lovící… Svými čtyřmi partnery jsem byla zkrátka ulovena. Ano, bylo to tak! A nestydím se za to (smích).

Mocná síla internetu

A právě z těch důvodů, které jsem uvedla výše jsem byla vždy spíše  nakloněna seznamování se přes internetové seznamky.

Je volný! Svobodný! Prostě single!

Za a) je zde větší pravděpodobnost, že muži, co tu mají inzerát jsou nezadaní. Ano, jistě existují vyjímky, kdy si sem vyvěsí inzerát někdo tak nějak „z nudy“ nebo pro pobavení a vztah vůbec nehledá.. Pak je lepší si to hned zezačátku vykomunikovat, co kdo vlastně hledá, aby nedošlo k omylům..

swan-1165870_1920

Doba s neomezenými možnostmi

Za b) vidím jako velkou výhodu to, že se člověk může seznámit s někým, kdo žije na konci republiky, takže je minimální šance ho potkat v „běžném životě“, kdy pendlujeme mezi několika místy.

Minimum rizika

Důvodem c), který uvedu je – pokud se necítím hnedka na osobní schůzku, tak si můžu daného sympaťáka nejdřív oťukat skrze písmenka. Sice osobní kontakt je osobní kontakt, ten poví nejvíc, ale i přes písmenka si můžeme udělat dostatečný obrázek :)

Pokud se mám k něčemu přiznat, tak nemám ráda, když mi někdo píše s pravopisnýma hrubkama. Neříkám, že jsem učebnicový příklad a sem tam se mi do článku nevloudí nějaká ta chybička, ale když mi kluk napíše „pryncezno“, tak to jako pardon :D

Nechci, aby to znělo nějak povrchně. Respektuji každého člověka, to ano, ale každý máme možnost volby, koho si představujeme vedle sebe.

Kde jsem se seznámila se svými partnery?

S prvním partnerem jsme se seznámili na základce, s druhým partnerem na střední, a třetího jsem poznala na seznamce Jiskření. 

Na Jiskření  se mi líbí, že to není jen o tom, že vám pomohou si pouze „vyvěsit si inzerát“, ale že také učí jak se SEZNAMOVAT SPRÁVNĚ a vyvarovat se zbytečných chyb – díky Škole seznamování. Mohu jen doporučit.

V té době jsem už pracovala, byla jsem dost časově vytížená. To bylo období, kdy se můj život vtěsnal do dráhy „z domova, do práce a zas domů“. Proto jsem se registrovala na Jiskření a poznala tam svého osudového partnera, který mě mnohému naučil a díky kterému jsem také začala psát na svůj osobní blog a také mě právě vztah s ním inspiroval k napsání ebooku zdarma „Jak najít vysněného partnera“, kde sdílím kroky, které mě dovedly k našemu seznámení.

Možná vás napadají různé strachy. Třeba, že tam narazíte na nějakého úchyla nebo tak.. I to je možné. Já jsem od přírody člověk, co dokáže dost vycítit, takže kdybych cítila dle intuice, že s tímhle se mi na rande nechce, tak bych prostě nešla. Ale taky jsem to vždycky neměla tak, že bych dala na intuici. I to je učení a životní rozvoj..

Máte strach ze seznamek? 

Poradím vám, že první schůzku raději naplánujte na veřejné místo – do restaurace, na náměstí nebo do kavárny a nenechte se při první schůzce zlákat, aby vás dotyčný někam odvezl. Pokud jste tento typ člověka, co má obavy, bude to jistější varianta :)

Síla osobního rozvoje – určitý druh magie

V té době jsem se začala tak nějak více věnovat OSOBNÍMU ROZVOJI. Četla knihy, absolvovala mnoho seminářů, přemýšlela nad svým životem.. Začala jsem se více zajímat o podnikání a rychle posouvat ve svém životě, proto se po několika letech náš vztah rozpadl. Mělo to tak být..

Má zkušenost je taková, že pokud se partner s vámi nerozvíjí, přestanete jít vedle sebe životem, začnou se rozevírat nůžky, je tu větší propast mezi vámi, přestáváte si rozumět.. Je to jen na vás dvou, zda to zachráníte. Pokud se jeden snaží a druhý to sabotuje, tak si asi dosadíte sami. Má to smysl? Má smysl obětovat svůj život, zápal pro věc na úkor vztahu, který vás nevyživuje, naopak stahuje dolů?

V té době, době rozchodu, jsem si říkala. „Sakra, kdyby existovala nějaká seznamka, kde budou lidi s podobným zaměřením jako já“. Lidi, co se zajímají o svůj rozvoj, takoví, co už přišli na to, že nejdřív je třeba si pořešit sebe, svou spokojenost, abych mohla do vztahu dát hodně. Přišla jsem totiž na to, že není možné, aby zahořklý člověk měl spokojený vztah. Svou nespokojeností totiž nakazí partnera.

A tak došlo k tomu, že jsem práskla do stolu a řekla si, že takovou seznamku vytvořím sama. Že prostě vytvořím virtuální prostor na Facebooku, kde si lidi mohou vzájemně psát, seznamovat se a že těm lidem chci předávat to, co jsem se sama ve svých vztazích naučila, co jsem si uvědomila, co mi funguje. Jak jsem to vlastně udělala, abych se cítila ve svých vztazích fajn a taky to, jak rozpoznat toho pravého.

Kouzlo osobních setkání

A jak jsem si umanula, tak jsem taky udělala. A tak vznikl tento web a taky Facebook. Vysněné seznámení. Ale nebylo to jednoduché. S mou tenkrát velmi nízkou sebedůvěrou. Jak jsem na sobě pracovala, s pomocí kineziologie, tak jsem si začala stále více věřit. Až to došlo do fáze, kdy letos plánuji první osobní setkání nezadaných. :)

NEPROPÁSNI 1. SETKÁNÍ NEZADANÝCH – V PRAZE NA VYŠEHRADĚ

Více info najdeš TADY. :)

Tato setkání bych ráda v přírodě – na pikniku nebo spojit s výletem na hrad, zámek či spojit se sportovní aktivitou – kolo, brusle, turistický pochod.. Pokud Tě zajímá, kdy bude vypsán první termín osobního setkání, tak sleduj FACEBOOK TADY>>> anebo mi napiš na kouzlomotivace@seznam.cz a já Ti dopředu na mail pošlu informaci, až se bude konat setkání, aby ses mohl/a připojit k nám.

První osobní potkání se bude konat v Praze na Vyšehradě, kde se vzájemně poznáme, popovídáme, projdeme se po magickém místě Vyšehradu a připravím si pro vás také úkol, jak rychleji do svého života přitáhnout toho pravého!

zobrobr

Máte se na co těšit.

Ještě předtím než se rozhodneš seznamovat, odpověz si na otázku – PROČ CHCEŠ PARTNERA?

Romi

 

 

 

 

 

Romča Sedláčková
Dělá mi radost, když jsou lidé kolem mě šťastní ve svých partnerských vztazích, proto druhým pomáhám přitáhnout i do jejich života spřízněnou duši. Můj celý příběh najdeš tady >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Vyplň formulář níže a můžeš se těšit na pravidelnou porci inspirace, rad a tipů z oblasti vztahů a seznamování s přesahem do osobního rozvoje a také získáš e-book 10 tipů Jak najít vysněného partnera.

  bez-pozadí---10-tipů

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Romana Sedláčková, Košťálkova 1356/11, Beroun, IČ: 76537994) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti vztahů a seznamování  s přesahem do osobního rozvoje.

  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky