Jak být ve vztahu TRVALE zamilovaní?

Když jsem odešla ze svého posledního vztahu, tak jsem pochybovala. Udělala jsem správně? Pokládala jsem si otázku.. Když jsem si pak vše dala dohromady, tak jsem mohla konstatovat jediné – ANO! Došla jsem totiž k tomu, že nebyly naplněny moje základní potřeby, které ve vztahu potřebuji cítit. Jaké to jsou?

1) trávit společně čas (tvořit společné zážitky nebo podnikání – odkaz pro svět)

2) ochota druhé polovičky učit se mluvit mým jazykem lásky (pokud nevíš, co jsou jazyky lásky, tak se mrkni SEM>>>)

3) pocit, že ve vztahu rostu (já stagnovala)

engagement-1718244_1920

 

Proč jsem odešla ze vztahu, kde jsem se cítila bezpečně?

Dost lidí tomu nechtělo uvěřit. „Vždyť vám to tolik slušelo!“ „Byli jste mým vzorem. Jaký vzor budu mít teď?“ To jsou vlny překvapení, které jsem od druhých sklidila. Ano, navenek to může vypadat ideálně. Ve vztahu jsem zažívala maximální důvěru, otevřenost, toleranci, spolehnutí, zajištění (hmotné, finanční).

Ale to, co mi tam nejvíc chybělo byla VÁŠEŇ a TVOŘIT SPOLEČNĚ. Odjakživa nemám ráda ony známé „zajeté koleje“. Když jsem se do nich postupně začala dostávat, ve vztahu jsem nerostla, uvědomila jsem si, že tudy cesta nevede. Nejsem typ člověka, který by vztah zabalil při první nesrovnalosti, ale když nemáte naplněny své potřeby, tak si s lehkostí řeknete. „Vždyť můžu být vlastně sama.“

Partner měl středobod Vesmíru hlavně práci. V týdnu se tam totálně vyšťavil a na mě nezbyla špetka energie. Na vztah nebyla energie.. Šlo to do kopru.

Co se pokazilo?

Partnerovi jsem komunikovala, že mým jazykem lásky je pozornost (být v kontaktu, trávit společně chvíle, tvořit spolu) a doteky. Partner měl odlišný jazyk lásky a to skutky služby a dary. Proto si myslel, že když mi koupí drahou voňavku od Lancome, tak mě udělá tou nejšťastnější ženou. Nebo když zajistí zázemí (bydlení), tak budu happy. Ale když máte jazyk lásky POZORNOST a vám se jí nedostává, tak nemáte naplněnou vaši přirozenou potřebu a jde to jednoduše do háje!

Když jsem příteli sdělovala po čem prahnu a že bych byla fakt šťastná, kdybychom aspoň jeden den o víkend vyjeli někam na výlet, tak se mi dostalo odpovědi, že je unavený a že bych to měla přeci CHÁPAT, když v týdnu tvrdě pracuje..

Nedávno jsem narazila na zajímavý obrázek s pravdivým textem:

16864502_210675106074640_3586343574008418584_n

Vztah je jako květina, když ji nezaléváš, tak uvadne.

Největšího uvědomění se mi dostalo, když jsme měli společně letět v listopadu na Mallorcu. Vše bylo zaplacené, těšila jsem se, že spolu budeme mít zážitky, na které budeme do smrti vzpomínat a budeme spolu-prohlubovat vztah. On mi však tento pětidenní pobyt zrušil s tím, že mi radši zařídí byt, který jsem pořídila (pro nás). Byly pro něj prioritou skutky služby, nikoliv však můj jazyk lásky, a to pozornost!

Prostě mi nechtěl dát, co jsem si nejvíc ze srdce přála!

Víte, uvědomila jsem si zásadní věc – život žijeme jen jednou. A já se rozhodla, že ho chci prožít v plné lásce s druhým člověkem, kde si navzájem budeme plnit své potřeby. Každý je máme jiné, každý jsme originál – jen se musíme začít vnímat a činit pro druhého radost.

romance-1934204_1920

 

Proto dnes dokážu dát „sbohem“ vztahu, který nefunguje, čemuž se dost lidí kolem mě diví. Už nejsem závislá na vztahu, který mi nepřináší pocit harmonie.

Žádáte, komunikujete mu to. Pokud však tomu nechce rozumět, nechce vám dát lásku skrze vaší nejhlubší přirozenou potřebu, je čas odejít.. Svým způsobem je to sobeckost.

Velmi dobře si vzpomínám, když jsem jednomu z mých bývalých partnerů říkala, že na VZTAHU je třeba pracovat, aby rostl a rozkvétal. On se strašně divil, že ho to ani ve snu nenapadlo. Žil v tom, že vztah bude fungovat prostě tak nějak „sám od sebe“. Omyl, lidičky! Nic nefunguje jentak „samo od sebe“.

Vážení a milí, není to tak. Pokud do vztahu nedáváme zázračné přísady, které vztah udržují, oživují, tak si možná jeden z vás začne dřív nebo později hledat někoho jiného, v lepším případě seberete všechnu odvahu a ze vztahu vystoupíte, protože se máte rádi a nechcete blokovat místo partnerovi, který Vám dá to, co si přejete.

Ráda tuto problematiku přirovnávám ke skutečnosti, že pokud nebudete pracovat, tak taky nedostanete peníze. Je to stejné se vztahem. Když do něj nic nedávám, tak upadá..

A proto jsem velmi vděčná projektu TAJEMSTVÍ TRVALÉ ZAMILOVANOSTI, který vám prozradí ony důležité „ingredience“ jak vztah okořenit tak, aby byl stejný jako na samém počátku.

Abychom se v něm cítili milovaní, svobodní, celiství a mohli spolu-tvořit.

Děkuji kamarádce Lucy a jejímu manželi Jirkovi, že tento projekt vytvořili. Jsou mou velkou inspirací. Jsem vděčná, že jsem s nimi mohla zrealizovat rozhovor na téma „Jak si přitáhnout do života pravého partnera“, který si můžeš PŘEHRÁT ZDE>>> (byla jsem hostem)

Pokud jsi ve VZTAHU ANEBO SINGLE

a chceš se naučit jaké kroky jsou třeba k tomu, aby Tvůj nynější anebo budoucí vztah byl dlouhodobě ve fázi TRVALÉ ZAMILOVANOSTI, tak se připoj do programu. Budu ho absolvovat také, tak to můžeme pak posdílet. Do úterní půlnoci je za ZVÝHODNĚNOU cenu :)

VÍCE K PROGRAMU Jak dosáhnout TRVALÉ ZAMILOVANOSTI najdeš TADY>>>

A pokud chceš Lucy s Jirkou víc poznat a také jejich učení, tak se můžeš připojit na úterní webinář anebo se podívat na jejich dřívější webináře, které jsou velmi obohacující. Odkaz přes který se tam dostaneš s Tebou sdílím tady>>>

Společná-profil

Věřím, že pokud v sobě najdeme tu aktivní složku a rozhodneme se budovat trvale zamilované vztahy, tak je to možné! Bez akce však není reakce. Velmi Tě chci podpořit na této cestě. Protože za sebe a z mé zkušenosti jsem si jistá, že Tě to posune tím směrem, kterým potřebuješ.

S láskou v našich srdcích

Romi

Romča Sedláčková
Dělá mi radost, když jsou lidé kolem mě šťastní ve svých partnerských vztazích, proto druhým pomáhám přitáhnout i do jejich života spřízněnou duši. Můj celý příběh najdeš tady >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Vyplň formulář níže a můžeš se těšit na pravidelnou porci inspirace, rad a tipů z oblasti vztahů a seznamování s přesahem do osobního rozvoje a také získáš e-book 10 tipů Jak najít vysněného partnera.

  bez-pozadí---10-tipů

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Romana Sedláčková, Košťálkova 1356/11, Beroun, IČ: 76537994) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti vztahů a seznamování  s přesahem do osobního rozvoje.

  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky