Proč „sakra“ přitahuji stále ty stejné typy kluků?

Sedím u řeky, pozoruju své pejsky, jak si hrají a přemýšlím o životě.. Přemýšlím o svých vztazích a kladu si otázku. Tu stejnou otázku pořád dokola..

19366557_10209544964282704_4900833368618368383_n

(na výletě v Jižních Čechách, foceno u zámku Červená Lhota)

Proč přitahuji stále ty stejné typy kluků? Takové ty, kteří nejsou schopni vzít život do svých rukou a být zodpovědní za své „štěstí“? Proč se pořád dívají kolem, co si o nich budou myslet druzí, co chtějí druzí (nejčastěji jejich rodina) a nedívají na to, co doopravdy chtějí oni?

Proč nemají ty „koule“ na to začít KONAT, místo věčného tlachání?

Překlad pro můj život: 

Pokud mi to něco zrcadlí, tak bych taky měla přestat tlachat a začít KONAT. Jen mi to nějak nezapadá do vztahů, tam konám dosti dost. Zapadá mi to spíše do podnikání. Je to možné?

A přitom stačí tak málo. Víte, po čem nejvíc toužím? 

Aby mi muž dal najevo, že jsem pro ně tak důležitá, že udělá cokoliv jen proto, abychom pokročili v našem vztahu o level dál.

Překlad pro můj život: 

Pokud je to zrcadlo, tak bych asi svému podnikání měla dát větší punc důležitosti než doposud, abych se pohla dál.. Kdoví. Jiný význam tu nevidím.

Většina z kluků o spoustě důležitých věcech většinu času jen mluví, ale když dojde na lámání chleba, tak utečou..  Jak ti malí kluci.

SAKRA.

Proč? Proč? Proč se mi to děje? 

Dívám se na to ze všech úhlů pohledu.

fantasy-2423172_1920

JÁ A VZTAHY

Vždyť já neutíkám. Snažím se věci řešit. Tedy do té doby než vidím, že jsem v tom vztahu jen já, která to chce posunout dál a druhý to sabotuje nebo se veze..

Dřív bych dávala 100% vinu druhému. To jsem byla ještě nedospělá.. Dnes přemýšlím nad tím, proč se mi to děje? Co mi to zrcadlí? Co mi to má ukázat? Co mám změnit? 

Možná na tom moc lpím, tlačím na pilu.. To není dobrý.. Mít vedle sebe MUŽE S VELKYM „M“, který je zodpovědný vůči mně a životu vůbec. Po tom toužím.

Zákon přitažlivosti funguje s jistotou

Možná to znáte ze svého života.

1) nechceme mít vedle sebe partnera, co pije – na just ho přitáhneme do svého života

2) nechceme přitáhnout chlapa, co má děti – jako na potvoru se nám objeví v životě

3) nemáme rádi kuřáky – no hádejte, kdo se nám objeví v životě?

Je lepší se raději zaměřit na to, co bychom chtěli. Jooo, to mám nastudované dobře. Jen někdy je fajn si umět počkat. Věřit životu, že to s námi myslí dobře, a proto se nám děje, co se děje.

traffic-lights-1428827_1920

 

Milé ženy, ale co nikdy neomlouvejte:

- když na vás partner stáhne ruku (nejlepší rychle vztah ukončit – to je lekce k tomu si začít víc vážit sama sebe)

- nenechat se manipulovat (manipulace = partner vás chce dostat tam, kam se mu to hodí a ne tam, kam byste chtěla vy)

- nesdílet vztah, který vás nenaplňuje (rozumějte, nic vám nedává – jen potíže, trápení, bere energii..) Na co být v takovém vztahu? Lepší je se naučit samotě a počkat si na pana božského..

Proč přitahuju typy kluků a lá „mamánci“?

Většinou se nám toto učení rozuzlí mnohem později.. Dnes to vidím mlhavě. Jen tuším čím to je. Jsem samostatná, soběstačná. Možná to u mě ti kluci vidí. Možná ve mně vidí svým způsobem svou matku, která se o vše postará. Vše vyřeší..  Vždyť to vlastně vyzařuji ven.

Je mi 28 let. Mám vlastní bydlení (ikdyž na hypošku), auto,  dva pejsky, fajn podnikání, které mě baví a ještě mám dostatek času a financí na zábavu a užívání si života. Tak jsem to vždycky chtěla.

Co víc si přát, že? Může si někdo teď říci.

Jenže víte, co je pro mě vrchol štěstí? 

Právě to, že to všechno mám s kým sdílet. Sakra! O tom je přeci život. UMĚT SPOLU ŽÍT a ne vedle sebe v bytě pobývat jak dvě vyprahlé duše. To umí každej..

Proto se dnes nedívám na to, kolik let spolu páry jsou ve vztahu (jak jsem to měla dříve ve zvyku a říkala si wooow, tak dlouho spolu jsou – to je nádhera), ale na to, jak naplněný vztah spolu dva žijí. O to tu přeci běží. Roky jsou jen čísla. Ale to, zda jsme spolu spokojení je věc druhá a ta nejpodstatnější.

VŠECHNO NEBO NIC

Do vztahů jdu vždycky naplno.

Byť jsem ve svém životě zažila tolik zklamání (kdo ne, že?), i přesto jdu do každého vztahu se 100% otevřeným srdcem (nebo se o to aspoň snažím). Proč? Protože vím, že když do toho nedám 100%, tak nemohu stoprocent dostat.

Funguje to tak všude, i v podnikání..

Poslední roky se rozcházím s partnery já. Ikdyž kluci tvrdí, že to byli oni, kdo se rozešli se mnou. Chápu, mužské ego..

beautiful-16736_1920

Proč se rozcházím? 

Potřebuji cítit, že se na druhého mohu spolehnout. Potřebuji cítit, že se pro mě rozhodl. Potřebuji cítit, že si za naším vztahem stojí děj se co děj. Je tu něco silného, co nás spojuje. Prohlubuje vztah. Je zde absolutní důvěra a upřímnost, bez masek a hraní divadel jen proto, aby jeden udělal na druhého dojem.

Partneři vždy věděli, a taky mi to řekli, že si na mě nejvíc váží toho, že se na mě mohou stoprocentně spolehnout. To je ok, ale když se nemohu spolehnout já na ně? Tady nejde o vyrovnané misky vah a to se mi nelíbí.

Pak to nemá smysl..

Sliby, chyby..

Kluk z posledního vztahu mi sliboval jedno a vzápětí (ovlivněn maminkou) otočil a tvrdil opak.. Udělal to jednou, udělal to podruhé – bude to dělat pořád, dokud nedospěje a nezačne být zodpovědný za svůj život. Třetí šanci už jsem mu nedala.

Bralo mi to energii.

V tuhle chvíli totiž u mě kluk prohrává na celé čáře! Nejsem panenka na hraní, se kterou si bude hrát tak, jak se mu zrovna hodí.

SAKRA! Jooo, je to tak. Pravda, smutná pravda.

Jediné, co mi z téhle životní lekce vychází je to, že budu muset NĚCO změnit. A tak věřím, že mi život přihraje další cestu, kterou se mám vydat.

Budu ji s vámi sdílet, protože věřím, že se tak můžeme navzájem léčit. Svým autentickým, pravdivým příběhem. To je pro mě nejvíc.

PS: když jsem si dneska posteskla kamarádce, zda pro mě existuje vhodný muž se kterým budu konečně šťastná, tak mi řekla. Heleď počkej, možná se Ti to všechno děje právě z toho důvodu, že máš být s tím cizincem :) Ví, proč to říká, protože už dva roky mi vědma předpovídá, že budu mít krásný vztah s cizincem.. No kdoví.. Ostatně svůj příběh s vámi budu sdílet i nadále, takže se máte na co těšit. 

Něco, co nejde slovy popsat..

Uvnitř sebe tak nějak cítím, že už jen tím, že se snažím pomáhat vám se seznámit se spřízněnou duší ve Vysněné seznamce, kterou jsem pro vás vytvořila, tak se dává do pochodu ona „karma“, co mi přihraje pana BOŽSKÉHO, který se pro mě rozhodne.

Připoj se už dneska! 

Romi

- autorka ebooku ZDARMA 10 tipů, jak najít vysněného partnera >>> stáhneš si ho ZDE :) stačí zanechat email a přijde ti vzápětí.

 

 

Romča Sedláčková
Dělá mi radost, když jsou lidé kolem mě šťastní ve svých partnerských vztazích, proto druhým pomáhám přitáhnout i do jejich života spřízněnou duši. Můj celý příběh najdeš tady >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Vyplň formulář níže a můžeš se těšit na pravidelnou porci inspirace, rad a tipů z oblasti vztahů a seznamování s přesahem do osobního rozvoje a také získáš e-book 10 tipů Jak najít vysněného partnera.

  bez-pozadí---10-tipů

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Romana Sedláčková, Košťálkova 1356/11, Beroun, IČ: 76537994) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti vztahů a seznamování  s přesahem do osobního rozvoje.

  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky