Vysněná seznamka? Jak funguje?

https://youtu.be/PfyWywwiPJE

Krásný den všem! :)

Možná jste se všimli, že jsem v nedávné době na Facebooku sdílela informaci, že spatří světlo světa nový web Vysněné seznámení. O čem tento web bude? V čem vám bude pomáhat? Proč se potřeboval narodit? To vše a mnohem víc se dozvíš, když budeš číst dál :)

Vy, kteří mě sledujete už delší dobu, tak víte, že vás inspiruji vlastním příběhem v oblasti vztahů. Je to velké téma, které mě neskutečně fascinuje, proto ho denně studuji. Čtu knihy o této tématice, navštěvuji semináře, realizuji v praxi a pak předávám dál vám to, co mně samotné funguje!

Samozřejmě, že jsme každý jeden z nás originál, takže co funguje jednomu, tak nemusí fungovat druhému. Proto je třeba si vzít z učení to, s čím naše srdce souzní. 

1* ZAJÍMAJÍ TĚ PARTNERSKÉ VZTAHY?  CHCEŠ SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Toto mě samotnou dovedlo na cestu založit zvláštní web, který se bude zaměřovat pouze na tématiku VZTAHŮ (především partnerských). Vždycky jsem tomu chtěla přijít na kloub a cítím, že je to celoživotní učení.

Na novém webu najdete články, videa z mé vlastní praxe a života, ale také rozhovory a inspirace ze života druhých, se kterými rezonuji. Mým cílem je ušetřit vám čas zdlouhavým hledáním informací, kterých je dnes v oblasti internetu tolik a vyfiltrovat to, co je vyzkoušené.

VS2

2* Kde najdeš ještě více inspirace?

Založila jsem taky zvláštní Facebook FAN PAGE (Vysněné seznámení), kde sdílím další postřehy, zajímavé citáty a osobní vyjádření. Proto, pokud Ti je téma vztahů blízké, toužíš si přitáhnout do života vysněného partnera a chceš se v této oblasti dostat hlouběji, tak lajkuj tuto FAN PAGE na Facebooku TADY. 

FB stranka

3* Co je to Vysněná seznamka?

Vytvořila jsem také nový projekt Vysněná seznamka, kde v TÉTO UZAVŘENÉ SKUPINĚ se můžeš seznámit se svou spřízněnou duší! (a nemusí jít jen o partnerský vztah, ale budou vznikat i nová kamarádství a další formy vztahů…) Přišla jsem ve svém životě na to, že vztahy jsou to nejdůležitější, co v životě máme a sdílená radost s tím správným člověkem je to nejvíc (i trápení, které společně sdílíme je poloviční).

 • věk není omezený, připojit se do seznamky může kdokoliv
 • skupina je uzavřená (nikdo dovnitř nevidí, takže můžete psát cokoliv)
 • cílová skupina jsou lidičky, kteří se zajímají o svůj osobní rozvoj

VS skupina

O seznamce a jak to vlastně funguje jsem natočila VIDEO, mrkni se na něj TADY>>>

Cílem celého projektu je:

 1. aby se každý naučil nejdřív milovat sám sebe, zbavil se závislosti na vztahu a zjistil tak, že vše, co venku vidíme je jen odrazem našich vnitřních programů
 2. propojování podobně naladěných lidiček mezi sebou a tvořila se tak příjemná komunita
 3. vznik nových partnerství (ráda přijdu i na vaši svatbu :)
 4. rozšíření informací z oblasti vztahů nové doby (doba se změnila, i vztahy se změnily)
 5. cítit se více příjemně se sebou samým, a tak i okolí s námi

Chceš se připojit do seznamky? Napiš mi na kouzlomotivace@seznam.cz

Co web www.romcasedlackova.cz?

Web bude stále aktivní. Nebudu však do něj již přidávat články týkající se vztahů. Takové články najdeš už jen na www.vysneneseznameni.cz, proto lajkuj skrze TOTO tlačítko, ať o nic nového nepřijdeš. Nebo mi napiš na kouzlomotivace@seznam.cz a registruj se k odběru článků. Vždy, když vyjde nový, tak Ti ho pošlu na mail! 

Věřím, že se navzájem podpoříme a porosteme společně.

S láskou, Romi

Romča Sedláčková
Dělá mi radost, když jsou lidé kolem mě šťastní ve svých partnerských vztazích, proto druhým pomáhám přitáhnout i do jejich života spřízněnou duši. Můj celý příběh najdeš tady >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Vyplň formulář níže a můžeš se těšit na pravidelnou porci inspirace, rad a tipů z oblasti vztahů a seznamování s přesahem do osobního rozvoje a také získáš e-book 10 tipů Jak najít vysněného partnera.

  bez-pozadí---10-tipů

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Romana Sedláčková, Košťálkova 1356/11, Beroun, IČ: 76537994) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti vztahů a seznamování  s přesahem do osobního rozvoje.

  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky