Úspěšné rande – 1) Jak zaujmout?

Věřím, že tuto otázku řeší spousty z nás.

 1. Jak zaujmout druhého člověka?
 2. Jak nebýt jen další čárkou na seznamu?
 3. Jak se stát oblíbeným pro druhého, že na nás nezapomene?

Tento článek bych asi nejvíc ze všeho doporučovala přečíst všem mužům. Proč? Protože mnozí dělají zásadní chybu na prvním rande. Jakou? Dozvíš se, když budeš číst dál. Věřím, že najdeš spousty „aha“ momentů, které Ti ukážou cestu „Jak udělat z běžného rande SKVĚLÉ rande“.

Jsi nervózní?

Možná to znáte. Rande se blíží a vy jste čím dál tím nervóznější.. Musím uznat, že sama jsem to taky tak měla. S přibývajícími roky se to začlo vytrácet. Čím dál víc jsem byla tak nějak „v pohodě“. A čím to? Co ta změna?

Začla jsem být více sama sebou. Na nic si nehrála. Byla jsem tou Romčou, jakou jsem v běžném životě. Uvědomila jsem si totiž, že nemám potřebu si na nic a nikoho hrát. Byla bych sama proti sobě. Já jsem já a pokud se tak protějšku nebudu líbit, tak to tak má být, nepasujeme k sobě, nejsme si souzeni. A je to v pořádku! Nemůžeme se zalíbit všem.

V tu chvíli je dobré si uvědomit, že pokud budu svá a autentická, tak jedině tak mohu k sobě přitáhnout člověka, se kterým k sobě budeme skvěle pasovat.

fauxto digit_Happy Heart_YkBrQw

Falešné masky nefungují

Není nic horšího, když si člověk nasadí masku nějaké hrdinky nebo hrdiny. Za další půlrok ta maska spadne a druhý je rozčarovaný vedle koho to vlastně žije a sdílí život. Vždyť to není ten stejný člověk, se kterým byl na prvním rande! Jak se vyvarovat takových chyb a „falešných masek“ se však dozvíte v dalším díle, který pro vás připravuji.

Tento článek bych však chtěla věnovat „problematice „JAK ZAUJMOUT POTENCIÁLNÍHO PARTNERA?“ 

1) Samozřejmě být sví a autentičtí, na nic si nehrát hraje hlavní roli.

2) Dalším pojítkem k zaujetí druhého je však ZÁJEM O NĚJ. A neplatí to jen v partnerských vztazích, platí to všude. Všichni to máme rádi. Všichni máme rádi, když se o nás někdo zajímá. Když se nás vyptává na to, co máme rádi, že?

Dnes ráno, když jsem přišla z procházky s pejsky, tak jsem potkala po cestě pána, se kterým jsem se dala do řeči. Vyptával se mě na něco ohledně pejsků, a to člověku zkrátka dělá dobře. Když může mluvit o něčem, co má rád, co je součástí smyslu jeho života..

A tak… Ptej se.. Zajímej se.. Pozoruj, zda se druhý zajímá taky o Tebe. To je hodně důležité.

MUŽI – POZOR – Jak zaujmout ženu?

MUŽI, toto bych chtěla zdůraznit hlavně pro vás. Nemluvte stále jen o sobě. Chápu, že se chcete potenciální partnerce, ženě se kterou jste na rande, prodat. Zvýraznit to, v čem jste skvělý, co umíte nejlíp a tak. Ale věřte mi, že to je zásadní chybou.. Mluvit jen o sobě. To ženu brzy přestane bavit.

Co nejvíc žena ocení? Zájem a pozornost k její osobě. 

Když jsem byla na prvním rande, tak jsem ocenila, když mi partner dal prostor mluvit. Neskákal mi do řeči, nechal mě domluvit. Vyptával se. A pak taky naslouchal. Sundal mi kabát, podržel dveře, poodsunul židli. To všechno jsou projevy zájmu a pozornosti.

Není to o tom, že to budete dělat na prvních schůzkách a pak ne.. Pokud v tom vytrváte a každý den uděláte aspoň malý projev lásky v podobě zájmu o její osobu a pozornosti, tak se vám to vrátí zpět v podobě lásky od ženy. A to je to nejvíc.

Amanda Bowman_Shadows_Yk1iQGtc

Znamení, dle kterého poznáš, že je to ten pravý

Zažila jsem několik randíček, kdy muž mluvil jen o sobě. Na nic se mě neptal. Bylo to tak nudné, že jsem počítala minuty, kdy bude konec.

Naopak s mužem, který se zajímá letí čas jako splašený. Hurá – poznávací znamení. A s mužem, který je ten pravý pro Tebe, se cítíš skvěle – prostě „jako doma“. Nedíváš na hodiny a jen se „děsíš“, že už je tolik! :) A tak nějak se Ti od něj nechce.

Už to jsou dva roky, kdy jsem na toto téma, JAK ZAUJMOUT druhé lidi a BÝT OBLÍBENÝ, natočila video. Pokud Tě zajímá o tomto tématu víc, tak si ho pusť a můžeš se přihlásit k mému odběru videí, kde se můžeš těšit na další inspirující „kousky“ :)

Věřím, že Tě článek obohatil. Napiš mi, jaký na toto máš názor? Umíš se zajímat o druhé? Oceníš, když se o Tebe někdo zajímá?

Romi

* autorka článku a ebooku 10 tipů, jak najít vysněného partnera

** tvůrkyně Vysněné seznamky 

*** V sobotu 10.6.2017 se koná v Praze na Vyšehradě 1.setkání NEZADANÝCH, přidej se k nám :) více infošek najdeš TADY 

18740223_10209368375468094_8670519971474870588_n

 

 

 

 

Romča Sedláčková
Dělá mi radost, když jsou lidé kolem mě šťastní ve svých partnerských vztazích, proto druhým pomáhám přitáhnout i do jejich života spřízněnou duši. Můj celý příběh najdeš tady >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Vyplň formulář níže a můžeš se těšit na pravidelnou porci inspirace, rad a tipů z oblasti vztahů a seznamování s přesahem do osobního rozvoje a také získáš e-book 10 tipů Jak najít vysněného partnera.

  bez-pozadí---10-tipů

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Romana Sedláčková, Košťálkova 1356/11, Beroun, IČ: 76537994) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti vztahů a seznamování  s přesahem do osobního rozvoje.

  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky